Viešasis kalbėjimas ir įtaigus bendravimas

KARANTINO METU KREIPKITĖS DĖL NUTOLINIŲ MOKYMŲ

 

Pagrindinis mokymų tikslas yra išmokyti dalyvius užtikrintai, charizmatiškai kalbėti prieš auditoriją bei efektyviai komunikuoti ir daryti įtaką kasdieninio bendravimo metu. Praktikuodamiesi išmoksite, kaip nugalėti baimę kalbant prieš auditoriją, kaip valdyti auditorijos dėmesį. Kalbėdami viešai ir bendraudami jausite malonumą.

 

Mokymų metu struktūriškai treniruosite visas viešo kalbėjimo sudedamasias dalis: kūno kalbą (neverbalinė komunikacija), kalbos turinio paruošimą ir efektyvų pateikimą bei vizualinių priemonių panaudojimą (skaidrės, lenta, daktai).

 

80% mokymų laiko sudarys pratimai. Panašiai, kaip automobilio vairavimas, plaukimas ar šokis, efektyvūs viešo kalbėjimo mokymai turi būti tik per praktika. Vien tik teorija (knygos, paskaitos, patarimai, webinarai) rezultato neduos. Po kiekvieno pratimo seks įgūdžių įvertinimas. Sužinosite, ką atlikote gerai ir ką konkrečiai Jums dar reikia patobulinti. Atliktami praktines užduotis išplėsite savo galimybių ribas, keisite įsitikinimus, atrasite ir atskleisite savo talentus ir kūrybingumą.

 

Viešojo kalbėjimo mokymų metu gautas žinias ir suformuotus įgūdžius veiksmingai panaudosite prezentacijų bei pristatymų metu, susitikimuose, derybose, formuodami ir deleguodami užduotis, siekdami karjeros tikslų, pokalbyje dėl darbo, vesdami mokymus, sakydami progines kalbas, gindami diplominį darbą bei kasdieniniame bendravime.

 

Įmonėms gali būti sudaromos unikalios viešojo kalbėjimo ir efektyvaus komunikavimo mokymų programos pagal jų specifinius poreikius.

Mokymų programos

Viešasis kalbėjimas ir įtaigus bendravimas. I pakopa: Neverbalinė komunikacija

2020/10/07-08, Vilnius

2020/10/09-10, Klaipėda, Po darbų

2020/10/16-17, Kaunas, Po darbų

Viešasis kalbėjimas ir įtaigus bendravimas. II pakopa: Auditorijos valdymas, videoanalizė

2020/10/28-29, Vilnius

2020/10/30-31, Klaipėda, Po darbų

2020/11/06-07, Kaunas, Po darbų

Galimybė sutaupyti: trijų pakopų mokymų paketas

Datos - mokymų pakopų aprašymuose

Registracijos-paklausimų forma