Kelias prasmės link

 

Kažkodėl sunkiai eina darbai, skęstate rutinoje. Truksta jėgų, noro, motyvacijos. Jaučiatės pavargęs ir nematote gyvenimo prasmės.

Arba kitas kraštutinumas: turite gerą darbą, gražų namą, susikūrėte šeimą. Esate sėkmingas žmogus. Bet ši sėkmė jums neteikia džiaugsmo ir laimės.

 

Kodėl taip atsitinka? Problema tame, kad dauguma net pagal visuomenės vertinimo kriterijus sėkmingų žmonių neatranda, neatskleidžia ir nerealizuoja savo tikrojo pašaukimo. Žmonės skiria daug energijos išmokti, kaip efektyviai siekti tikslų, tačiau ištiesų nežino, kokių tikslų pasiekimas suteiks jiems tikrą džiaugsmą ir prasmės jausmą. Tada siekia pagal visuomenės standartus patrauklių materialių dalykų: karjeros, pinigų, prabangaus automobilio, nuosavo namo. Tai pasiekus, dažniausiai, neaplanko žadėtas pasitenkinimas. Jaučiasi apgauti ir nusivylę.

 

Vienas iš žymiausių XX amžiaus psichoterapeutų, pasaulinio garso mąstytojas Viktoras Franklis yra pasakęs: „Prasmę reikia atrasti, jos neįmanoma sukurti. Sukurti galima arba subjektyvią prasmę, vien tik prasmės pojūtį, arba – beprasmybę“.

 

Prasmė kiekvienam žmogui yra unikali ir nepakartojama. Kiek yra skirtingų žmonių veidų, tiek yra napasikartojančių talentų rinkinių, tiek yra skirtingų gyvenimo prasmės apibrėžimų. Žmogus bus laimingas ir gyvens prasmingą gyvenimą tik tada, kai atras, atskleis ir drąsiai realizuos savo talentus, savo pašaukimą.

 

Atskleisti savo talentus ir žengti ryžtingą žingsnį Jūsų tikros gyvenimo prasmės link padės praktiniai mokymai „Mano gyvenimo motyvas“.

Mokymų programos

Mano profesinės veiklos ir gyvenimo motyvas

2024/10/18-19, Vilnius, Po darbų

Registracijos-paklausimų forma

Įveskite žemiau pateiktus simbolius
captcha