Galimybė sutaupyti: trijų pakopų mokymų paketas

Siekiant profesionaliai ir užtikrintai kalbėti prieš auditoriją bei įtaigiai, efektyviai komunikuoti bendravimo metu, reikia išmokti šiuos dalykus:

  • valdyti kūno kalbą;
  • kontroliuoti jaudulį;
  • sudaryti ir efektyviai pateikti kalbos (prezentacijos) turinį.

 

Kūno kalba ir turinys turi organiškai derėti vienas su kitu. Tada kalbėdami prieš auditoriją ar bendraudami greičiau pasieksite numatytą tikslą. Jei turėsite gerą kalbos turinį, bet nevaldysite kūno kalbos, atrodysite neužtikrintai, kalbėsite monotoniškai, „neužkabinsite“ klausytojų. Kūno kalba yra stiprus katalizatorius siekiant užsibrėžto tikslo bei daiktinis įrodymas, kad tai, ką sako žodžiai, yra tiesa.

Jei pukiai valdysite kūno kalbą, bet neparuošite gero turinio, neiškomunikuosite tinkamos žinutės tinkamu būdu, taip pat vargu ar pasieksite užsibrėžtą kalbos tikslą. Klausytojams, ko gero, dėl geros kūno kalbos bus lengva klausytis, bet jie neužfiksuos svarbiausių dalykų. Jūsų prezentacija bus tik gera pramoga klausytojams.

 

Verta iš karto prie viešojo kalbėjimo mokymų prieiti kompleksiškai: užsibrėžti tikslą išmokti valdyti kūno kalbą bei profesionaliai sudaryti ir efektyviai pateikti kalbos (prezentacijos) turinį. Siekiant šio tikslo rekomenduojame iš anksto suplanuoti dalyvavimą I, II ir III viešojo kalbėjimo mokymų pakopose užsakant trijų pakopų mokymų paketą. Įsigijus šį paketą mokymai Jums kainuos 10% pigiau, nei perkant po vieną pakopą (sutaupysite 87 €).

 

Mokymų paketas galioja du metus nuo I pakopos mokymų. Jei šiuo metu paskelbtos II ar III pakopos mokymų datos Jums nėra tinkamos arba nesate tikri, ar tuo metu galėsite sudalyvauti, turėsite galimybę prisijungti prie kitos grupės.

 

Jei darote prezentacijas su skaidrėmis, dirbate su lenta, Jums taip pat bus naudingi mokymai „Vizualinių priemonių panaudojimas prezentacijoje (infografika)“. Šiuos mokymus galima papildomai įtraukti į mokymų paketą pritaikant paketo nuolaidą.

 

Artimiausi atviri mokymai:

Datos - mokymų pakopų aprašymuose

REGISTRUOKITĖS

Trukmė: 6 dienos (48 ak.val.)

Laikas:

Dalyvių skaičius: iki 12

Kaina: 783 Eur

Registracijos-paklausimų forma

Įveskite žemiau pateiktus simbolius
captcha