Žodinė savigyna

 

Gyvename tarp žmonių. Kiekvieną dieną bendraujame, siekiame kartu bendrų arba skirtingų tikslų. Padedame vieni kitiems, darome šalia esantiems žmonėms įtaką.

 

Natūralu, kad tarp žmonių susiformuoja tam tikra hierarchija. Ji gali būti formali (vadovas – pavaldinys darbo santykiuose, tėvai – vaikai) arba neformali (šeimos „galva“, „aktyvistas-organizatorius“ draugų arba kaimynų tarpe). Formalūs ir neformalūs lyderiai bei norintys tokiais tapti  siekia daryti įtaką kitiems, vadovauti, valdyti kitus žmones.

 

Nieko blogo tame nėra. Organizacijose ir žmonių grupėse lyderiai yra reikalingi. Blogis atsiranda tada, kai žmonės vieni kitus siekia valdyti ir daryti įtaką grubiais, „neekologiškais“ metodais: „užvažiavimais“, įžeidinėjimais, pažeminimais, prievarta, smerkimu, pašaipa, grąsinimais, patyčiomis, manipuliacijoms, agresyvus spaudimu darbo santykiuose ar derybose. Vienpusis savo nuomonės brukimas, įkyrūs prašymai, agresyvūs ir provokuojantys žiniasklaidos atstovų klausimai – tai taip pat yra žodiniai puolimai, kurie yra naudojami siekiant valdyti kitą žmogų.

 

Mokymų „Žodinė savigyna“ tikslas yra išmokti veiksmingai apsiginti nuo įvairių žodinių puolimų. Išmoksite atpažinti konfliktines situacijas pačioje jų užuomazgoje ir grubų, destruktyvų bendravimą paversti konstruktyviu.

Mokymų programos

Žodinė savigyna

2024/10/09, Vilnius

2024/11/05, nuotoliniai

Registracijos-paklausimų forma

Įveskite žemiau pateiktus simbolius
captcha