Pardavimai

 

Su pardavimais susiduria kasdien ne vien tik profesionalūs pardavimų vadybininkai, bet ir kiekvienas iš mūsų. Dažnai net nejaučiame tai darantys. Siekdami įtikinti, motyvuoti, įkvėpti, paguosti, auklėti vaikus – parduodame savo mintis, idėjas, įkvėpimą, paguodą. Kartais būna labai skaudu, kai nesugebame įtikinti kolegų, klientų ar savo šeimos narių. Pritrūksta tiek nedaug – žinojimo kaip tai atlikti ir gero pasiruošimo prieš pokalbį.

 

Iš žemiau pateiktų pardavimų mokymų programų galės išsirinkti sau tinkamą ir profesionalūs pardavimų vadybininkai ir tie, kurie nori efektyviau siekti užsibrėžtų tikslų profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime. Įmonėms gali būti sudaromos unikalios pardavimų mokymų programos pagal jų specifinius poreikius.

 

Mokymų programa „Sėkmingų pardavimų fundamentas“ yra skirta pardavimų vadybininkams, kurie siekia praktikoje išmokti fundamentalias pardavimų technikas bei profesionaliai valdyti pardavimų procesą. Šie pardavimų mokymai pukiai tinka ir naujokams, ir patyrusiems. Naujokai gaus visus geram startui būtinus įrankius, o pardavimų patirtį turintys profesionalai susistemins savo žinias ir įgys naujų priemonių dar sėkmingesniems pardavimams.

 

Mokymai „Efektyvi komunikacija ir įtaiga pardavimų sėkmei“ yra unikalūs rinkoje. Klasikiniuose pardavimų mokymuose išmoktos technikos nėra veiksmingos, jei jas taikydamas pardavimų vadybininkas nesuvokia ir nevaldo viso komunikacijos srauto: laikysenos, gestų, akių kontakto, balso intonacijų ir kitų neverbalinės (kūno) kalbos parametrų. O juk būtent iš kūno kalbos klientas dažniausiai sprendžia, ar patikėti vadybininko žodžiais.

Šių mokymų pagrindinis tikslas yra išmokyti pardavimų vadybininkus, kaip efektyviai komunikuoti, kaip stiprinti klientui daromą įtaką bei padidinti pardavimų technikų efektyvumą. Per praktiką suformuoti įgūdžiai leis greičiau įgauti kliento pasitikėjimą ir sėkmingai jam parduoti.

 

Jei nesate pardavimų vadybininkas, tačiau norite išmokti įtikinamai pateikti ir apginti savo nuomonę ir idėjas, mokymai „Pardavimai nepardavėjams“ yra Jums. Lengvai ir ir paprastai išmoksite taikyti profesionalių pardavėjų naudojamus metodus kasdieniniame gyvenime.

Mokymų programos

Registracijos-paklausimų forma

Įveskite žemiau pateiktus simbolius
captcha