Viešasis kalbėjimas ir įtaigus bendravimas

 

Pagrindinis mokymų tikslas yra išmokyti dalyvius užtikrintai, charizmatiškai kalbėti prieš auditoriją bei efektyviai komunikuoti ir daryti įtaką kasdieninio bendravimo metu. Praktikuodamiesi išmoksite, kaip nugalėti baimę kalbant prieš auditoriją, kaip valdyti auditorijos dėmesį. Kalbėdami viešai ir bendraudami jausite malonumą.

 

Mokymų metu struktūriškai treniruosite visas viešo kalbėjimo sudedamasias dalis: kūno kalbą (neverbalinė komunikacija), kalbos turinio paruošimą ir efektyvų pateikimą bei vizualinių priemonių panaudojimą (skaidrės, lenta, daktai).

 

80% mokymų laiko sudarys pratimai. Panašiai, kaip automobilio vairavimas, plaukimas ar šokis, efektyvūs viešo kalbėjimo mokymai turi būti tik per praktika. Vien tik teorija (knygos, paskaitos, patarimai, webinarai) rezultato neduos. Po kiekvieno pratimo seks įgūdžių įvertinimas. Sužinosite, ką atlikote gerai ir ką konkrečiai Jums dar reikia patobulinti. Atliktami praktines užduotis išplėsite savo galimybių ribas, keisite įsitikinimus, atrasite ir atskleisite savo talentus ir kūrybingumą.

 

Viešojo kalbėjimo mokymų metu gautas žinias ir suformuotus įgūdžius veiksmingai panaudosite prezentacijų bei pristatymų metu, susitikimuose, derybose, formuodami ir deleguodami užduotis, siekdami karjeros tikslų, pokalbyje dėl darbo, vesdami mokymus, sakydami progines kalbas, gindami diplominį darbą bei kasdieniniame bendravime.

 

Įmonėms gali būti sudaromos unikalios viešojo kalbėjimo ir efektyvaus komunikavimo mokymų programos pagal jų specifinius poreikius.

Mokymų programos

Registracijos-paklausimų forma

Įveskite žemiau pateiktus simbolius
captcha